fbpx

Carmina Burana Now

Carmina Burana Now

Warszawska Opera Kameralna zaprasza na multimedialne widowisko muzyczne”Carmina Burana Now”, które odbędzie się 23 marca br. o godz. 19.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS Grodzisk Mazowiecki
🎼❤️„Carmina Burana Now” to multimedialne widowisko muzyczne, opowiada o miłości, przyjaźni i walce z samym sobą. To opowieść o dążeniu do spełnienia i konieczności dokonywania trudnych wyborów. Historia oparta na średniowiecznych pieśniach została odświeżona i połączona z nowo skomponowanymi utworami, tworząc unikalne doświadczenie dźwiękowe i wizualne.
– Widowisko multimedialne „Carmina Burana Now” to połączenie wielu wątków i światów. Nie tylko w kontekście historycznym, ale również gatunkowym i pokoleniowym. Kierownictwo muzyczne Gromeego, którego wyobraźnia muzyczna oraz niestandardowe podejście do aranżacji utworów C. Orffa dają niezwykle inspirujący przekaz, dla wszystkich w tym także dla widzów młodego pokolenia. Aż chce się wejść w ten świat i odkrywać jego kolejne wymiary. To niezwykłe doświadczenie zarówno dla mnie jako solistki, ale też z pewnością dla odbiorców, widzów dzieła. Czekają Państwa niezwykłe wrażenia. – zapowiada Alicja Węgorzewska-Whiskerd.
🔴Koncert organizowany jest z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

23.mar.2024
Zakończone!

Czas

7:00 pm - 9:00 pm

Lokalizacja

Hala widowiskowo - sportowa CAiIS
ul. Sportowa 29, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Kod QR
Przejdź do góry